Black And White 2 Tek Link İndir

19 Şubat 2014 Çarşamba

z
-Oyun adı: Black And White 2

Açıklama: Uzayın sonsuz boşluğuna yayılan tiz bir yalvarış sesi duyuluyor. Yardım dileyen sesin kuvveti, gezegenler arasında dalgalanıp gittikçe azalıyor. Umutsuz, çaresiz halde bekleyen zavallı insanlar ellerinden tek geleni yapıyorlar, dua ediyorlar. Tüm bu dualara, yalvarışlara cevap verecek güce sahip olduğunuzu var sayın. Yaşayan canlılara, binalara hatta doğa kanunlarına dahi hükmedebildiğnizi düşünün. Bu zavallı insanlara yardım mı etmeyi tercih ederdiniz? Yoksa onlara zulmetmeyi mi?

Black & White 2 de seçebileceğimiz 4 adet hayvan var; maymun, aslan, kurt ve inek. Maymun; diğer yaratıklar arasında en akıllı olanı. Dolayısıyla en iyi büyü kabiliyetine sahip. Savaşlarda, hücum konusunda çok iyi olmasa da defansif olarak güçlü. Aslan; savaşmayı seven oyuncuların en yakın yardımcısı, fakat öğrenme konusunda çok iyi değil. Sadece hücum konusunda bir numara. Acıkınca düşman halkını yemeyi çok seviyor. Kurt; maymun ile aslanın tam arasında bir yerde. İyi öğrenebiliyor, ama maymun kadar değil. İyi savaşabiliyor, ama aslan kadar değil. İnek ise oyunu iyi olarak oynayacakların en yakın yardımcısı. İnsanları eğlendirmek için bol bol dans eden, sürekli odun, buğday toplayan, sanki hayata iyilik için gelmiş bir peri gibi inek. Savaşmak ve kötülük yapmak aklından bile geçmeyen için.

Oyun boyunca yanımızda olacak olan yaratığı seçtikten sonra artık genel oynanışı öğreten bölüme geçiyoruz. Black & White 2’nin ana hatları ilk oyun ile hemen hemen aynı. Ancak her şey çok daha detaylı ve kapsamlı hale gelmiş. Şehrin ortasında bulunan merkez binada dört adet heykel var. Bu heykeller oyun esnasında şehir insanlarının mutluluğunu ve isteklerini belirtiyorlar. Eğer heykellerden biri yükselmeye başlamışsa hemen üzerine elimizi getirip sorunun ne olduğunu öğrenmemiz gerekiyor. Genelde bu problemler açlık, kaynak eksikliği, ev sayısının az oluşu gibi strateji oyunlarında standart hale gelmiş sorunlar oluyor. Bunların çözümü için ise ister insanları görevlendirebiliyoruz istersek de ürünleri kendimiz toplayabiliyoruz. Elbette kötü isek insanlara beter olun demek maksadı ile sorunlarını görmezden gelebilir, hatta evlerini başlarına yıkıp daha kötüsünü de sunabiliriz.

Her bölümün başında yapmamız gereken genelde hep aynı oluyor. İlk olarak kaynak toplama yönünde ilerlemeli birkaç insanı tarlaya, birkaçını ağaç toplamaya göndermeliyiz. Nüfusun artması için de seçeceğimiz şanslı (!) erkekleri damızlık olarak ilan ediyor ve çoğalmalarını sağlıyoruz. Kaynaklar toplandıkça, nüfus artıkça sorunlar da artıyor. Bu sefer daha çok kaynak toplamamız, daha çok ev yapmamız bir yandan da insanların mutluluğu için çalışmamız gerekiyor. Elbette bu anlattıklarım oyunu iyi yönde oynuyorsanız geçerli. Kötüyseniz hiç yardım etmeyebilirsiniz insanlarınıza, ama savaş yapmaya sıra geldiğinde yeterince asker bulmak için de sağlıklı ve mutlu erkeklere ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

Minimum sistem gereksinimleri:
- Windows 95, 98, 2000, veya Beni
- 350 MHz Pentium II MMX işlemci
- 64 MB RAM
- DirectX 7.0a (opsiyonel CD-ROM ile)
- DirectX 7.0a-uyumlu ses kartı
- PCI/AGP 8 MB 3-D donanım hızlandırıcı kartı ile Direct3D desteği
- 600 MB boş sabit disk alanıhttp://turbobit.net/48inn3goqiwt.html

0 Yorum:

Yorum Gönder