Warcraft III Reign of Chaos & The Frozen Throne Tek Link İndir

5 Aralık 2013 Perşembe

z
-Oyun adı: Warcraft III Reign of Chaos, The Frozen Throne

Açıklama: Warcraft III: Reign of Chaos (genellikle war3, wc3 veya roc olarak adlandırılır), Blizzard Entermaint tarafından yayınlanan ve Warcraft evreninde geçen serisinin üçüncü oyunu. 3 Haziran 2002 tarihinde Kuzey Amerika'da satışa çıktı. Daha sonra üzerine ek paket olarak Warcraft III: The Frozen Throne yayınlandı.

Warcraft III ile Orklar ve İnsanlar savaşına Yaşayan Ölüler ve Night Elf'ler eklendi. Warcraft hikayesinde geçen yeni kahramanlar oyunda tek-kişilik moda eklendi. Warcraft III: Reign of Chaos dünyada 4.5 milyon kopya satarak en çok satan oyunlar listesine girdi ve birçok kere yılın oyunu ödülünü aldı.
Oynanış

Oyun seçilen kahramanın gelişimine ve güçlenmesine dayalı bir oynanışı vardır. Gelişmek için Creep denilen PvE yaratıkları öldürülür. Bu yaratıklar karaktere deneyim puanı verir. Her deneyim puanı karakterin güçlenmesi için önemlidir. Karakterin gelişmesinde bir önemli etkenden biri de etraftaki doğal kaynaklardır. Gelişim için altın, odun ve yiyecek kaynakları toplanması istenir. Toplanılan kaynaklar ile karaktere zırh veya büyüsel eşyalar satın alınır. Amacımız verilen hedefleri yoketmek veya savunmak. Bu amaçları yerine getirirken karakterinde gelişmesi çok önemlidir. Karşıdaki düşman karakter de kendini geliştirir.

Minimum sistem gereksinimleri:
- 600 MHz'lik işlemci
- 256 MB RAM
- 32 MB 3D ekran kartı
- DirectX 8.1 uyumlu ses kartıhttp://turbobit.net/zemjpp1j0egn.html

0 Yorum:

Yorum Gönder