Sins Of A Solar Empire Rebellion Tek Link İndir

12 Kasım 2013 Salı

z
-Oyun adı: Sins Of A Solar Empire Rebellion

Açıklama: Iron Lore Entertainment tarafından yapılan ve Stardock tarafından dağıtımı gerçekleşen Sins of a Solar Empire: Rebellion, savaş oyunları arasındaki seçkin yerini aldı. 2008 yılında çıkan, uçsuz bucaksız bir evrende imparatorluk kurma mantığıyla hareket edilen, o zamanın en iyi strateji oyunlarından biri olan Sins of a Solar Empire oyununun devamı olarak geldi.

Sins of a SolarEmpire: Rebellion, ilk oyuna bir çok yeni özellik ve yenilik getirilerek hazırlanan ek paket olarak piyasaya sürülmüş. Ek paket olması sizleri yanıltmasın, tek başına da oynanabiliyor.

Sins of a SolarEmpire: Rebellion, önceki oyunlardaki bütün özellikleri aynen taşıyor. Bunun yanı sıra oyunun içerisindeki üç grup kendi içlerinde Rebel ve Loyalist adında iki gruba ayrılmış. Bu gruplar da farklı gruplara ayrılıyor. Örneğin başkent Titan’ın altı farklı versiyonu mevcut.

Rebellion ile gelen bir diğer yenilik de Death Star adındaki yeni gezegen. Farklı gezegenler de mevcut olsa da, öyle ahım şahım farklılıklar ve çok fazla yeni gezegenin eklenmesini bekleyenler hayal kırıklığına uğrayabilirler. Tek kişilik senaryoların bu oyundan itibaren kaldırılması oyuna radikal bir değişiklik getirmiş.

Minimum sistem gereksinimleri:
- İşletim sistemi: Windows 8, Vista, 7
- Grafik Kartı: Radeon X1650 / GeForce 6800 256 MB
- İşlemci: 2,2 GHz 4 işlemcili işletim sistemleri
- RAM: 1 GB
- HDD: 5 GB

http://turbobit.net/3huo6furkopg.html

0 Yorum:

Yorum Gönder