Deadpool Tek Link İndir

14 Ekim 2013 Pazartesi

z
-Oyun adı: Deadpool

Açıklama: Grafiksel anlamda modern ve çizgi roman çizgisinin birleşiminden oluşan Deadpool, çok fazla bir şey sunmuyor, yani zaten muhteşem grafikler için oynayacağınız bir oyun olmadığından, bunun karakterin hayranları için çok bir sorun olacağını sanmıyorum.

Benim en büyük sıkıntım oyunun düşman varyasyonlarıyla ilgili oldu. Gerçekten düşman varyasyonu adına çok bir şey yok, bu bir süre sonra mekaniğe etki etmeye başlıyor. Sürekli olarak aynı hareketleri baştan yapmak sıkıyor ve oyunun ilerleyen kısımlarında Deadpool’u gerçekten çok sevmiyorsanız bu sizin için çok bir şey ifade etmeyecek bir yolculuğa dönüşüyor, tabi epey komik bir yolculuk.

High Moon Studios bu oyunu Deadpool hayranları için spesifik olarak yapmış, burası belli, burada bir sıkıntı yok. Eğer Deadpool okumadıysanız, zaten size eğlenceli gelmeyecektir oyunun içerisinde kullanılan çoğu referans, bu sebeple oyuncu olarak basit bir aksiyon oyunu oynamış olacaksınız ki, bu aşamada Deadpool oynayacağınız en iyi aksiyon oyunlarından birisi değil.

Eğer Deadpool’u seviyorsanız, Marvel dünyasına hakimseniz ve çılgın bir maceraya hazırsanız, Deadpool kesinlikle almanız ve oynamanız gereken bir oyun. Lakin Deadpool kimdir nedir, Marvel’e uzağım ben kardeşim diyorsanız, High Moon Studios'un Deadpool'u sadece bir başka aksiyon oyunu.

Minimum sistem gereksinimleri:
- İşletim sistemi: Windows XP SP2, Vista, 7
- Grafik Kartı: nVidia GeForce 8800 512 MB
- İşlemci: 2,0 çift çekirdekli işletim sistemleri
- RAM: 2 GB
- HDD: 7 GBhttp://turbobit.net/1as5ocqjfp7k.html

0 Yorum:

Yorum Gönder