Daemon Tools Lite Programını İndirmek Ve Kurmak

5 Ekim 2013 Cumartesi

z
-Bu siteden indirdiğiniz çoğu oyunu yüklemek için Daemon Tools programı gerekmektedir. İlk önce programın kurulumunu anlatarak başlayalım.

Dosya bilgisayarınıza indikten sonra kurulum dosyasını çalıştırdığınızda karşınıza çıkacak ekranda “Next” tuşuna basmanız gerekiyor.Ardından karşınıza çıkacak olan lisans sözleşmesini de “I Agree” tuşuna basarak geçebilirsiniz.Daha sonra programı ücretsiz kullanmak için karşınıza çıkan ekranda yer alan “Free License” seçeneğini seçmeli ve tekrar “Next” tuşuna basmalısınız.Karşınıza hangi bileşenleri yüklemek istediğinizi gösteren bir seçim ekranı çıkacak. Burada bir değişiklik yapmadan yine “Next” tuşuna basmanızı öneriyorum.Sıradaki iki pencere bilgisayarınıza başka program yükleme ve bilgi sızdırma için hazırlanmış seçenekler olduğundan dolayı ikisi için de aşağıda görebileceğiniz gibi kabul etmediğinizi belirten seçenekleri seçip “Next” tuşuna basmalısınız.

Programın kurulacağı dizini değiştirmeden yeniden “Next” tuşuna basmalısınız.Daha sonra kurulum penceresindeki işlem tamamlanana kadar beklemeniz gerekiyor. Bu sırada Daemon Tools bilgisayarınıza bir adet sanal sürücüyü kendiliğinden kuracaktır.İşlem tamamlandığında “Finish” butonuna basmanız gerekiyor. Eğer ekranda yer alan seçeneği seçili halde bırakırsanız tuşa basmanızın ardından Daemon Tools otomatik olarak açılacaktır.Eğer otomatik açılmasını istemiyorsanız seçimi kaldırın ve daha sonra başlat menüsü veya masaüstündeki Daemon Tools ikonuna tıklayarak programı açın.

0 Yorum:

Yorum Gönder