Football Manager 2013 Türkçe Tek Link İndir

27 Eylül 2013 Cuma

z
-Oyun adı: Football Manager 2013 Türkçe

Açıklama: Bir klasiktir menajerlik oyunları. Her sene, sadece yenilenen kadroları ile görücüye çıktığı düşünülür. Hal bu ki FM bu düzeni bozmayı uzun zamandır seviyor, fakat bunları bizim gözümüze çok batırmıyordu. Bu oyunda değişikliği bir adım daha öteye taşıyan Sports Interactive artık değişiklikleri gözümüze sokmaya karar vermiş.

İçeriğindeki onlarca farklı yenilikle kullanıcılarını selamlayan oyun, yenilenmiş arayüzü, eklenen yeni modları ile bizleri mutlu etmeye başarıyor. Çekirdek sistemini korumaya devam eden oyun, üstüne koyduğu yeniliklerle bizleri şaşırtmaya devam etti. Özellikle arama çubuğunun geliştirilmesi, oyun hızını artırmak yönünden güzel bir yenilik olmuş.

Bizi mutlu eden en büyük yenilikse oyunun Türkçe arayüzüne sahip olması. FM 2013'ün Türkçe dil desteği olması bizden tam puan almış durumda. Bu sayede herhangi başka bir eklenti yüklemeden oyunu orijinal bir şekilde oyanayabileceğiz. İçeriğindeki onlarca diyalog, bu sayede İngilizcesi iyi olmayan Türk oyuncular için bir problem olmaktan çıkmış durumda.

Minimum sistem gereksinimleri:
- OS: Windows XP / Vista / 7
- İşlemci: XP: 1.6GHz veya Daha Hızlı, Vista / 7 / 8 : 2.2GHz veya Daha Hızlı
- Desteklenen İşlemci: Intel Pentium 4, Intel Core, AMD Athlon
- Hafıza: 1.0GB RAM
- Video Kartı: 128MB
- DirectX: 9.0chttp://turbobit.net/d2sx35675szp.html

0 Yorum:

Yorum Gönder