Urban Freestyle Tek Link İndir

19 Ağustos 2013 Pazartesi

z
-Oyun adı: Urban Freestyle

Açıklama: Oyun, tek kişilik, çift kişilik, freestyle, street challenge gibi modlar içeriyor. Değişik gruplar, daha doğrusu takımlar seçebiliyorsunuz. Grup dememin nedeni, adamların pek de takıma benzememeleri. Takım ruhundan uzak, serseri tipler olması yüzünden yani. Street Hoops'u biliyorsanız, işte bu onun futbol versiyonu. Kendinize bir takım seçiyorsunuz ve dalıyorsunuz sahaya. Tabi oyunda akrobatik hareketler ve kavgalar da ön planda. Zıplamalar, kayarak topu almalar, vurmalar ve daha değişik bir dolu hareket yapabiliyorsunuz oyunda. Tam bir sokak futbolu işte.

Kontrollere alışmak zaman almayacak gibi çünkü öyle karışık kontrolleri yok. FIFA daha karışıktı, ona göre hesap edin artık. Oyun da öyle fazla zor değil. Rakipler genelde 2-3 taktik deneyerek geliyorlar kalenize. Herşeyi öğrendiğiniz zaman, karşınızda kimse duramıyor. Zorluk dereesine göre, şutlar daha zorlaşıyor, rakip sertleşiyor falan. Orta derece zorlukla oyun tam oynanabilir oluyor. Ne çok kolay ne de çok zor. Bir de, PC için gamepad önermek durumundayım oyun için. Klavye ile bu tür oyunlar zor oynanıyor. Özellikle de birkaç tuşa seri halde ve aynı anda basmanız gerektiği zaman, klavye çuvallayabiliyor.

Atmosfer, böyle bir oyun için oldukça hoş. Güneş batarken, ara sokaklardan birinde maç yapıyorsunuz. Kapalı ve terk edilmiş bir salonda oynuyorsunuz. Çok değişik mekanlar var. Her takımın kendi bölgesi var. Heryer boyanmış, resimler çizilmiş. Tam da olması gerektiği gibi. Adamların hareketleri, konuşmaları ve diğer olan bitenlerle, hoş bir atmosfer yaratılmış, ortam sıkı tutulmuş.

Minimum sistem gereksinimleri:
- İşletim sistemi: Windows XP,ME,2000,98
- İşlemci: 500 MHz Intel Pentium III
- RAM: 128 MB
- HDD: 160 MB
- Ekran Kartı: 32 MB Direct3Dhttp://turbobit.net/av886hk0pqzk.html

1 Yorum: