YU-GI-OH Power Of Chaos:Yugi The Destiny Tek Link İndir

16 Temmuz 2013 Salı

z
-Oyun adı: YU-GI-OH Power Of Chaos: Yugi The Destiny

Açıklama: Bilgisayar da oynanan belki de gelmiş geçmiş en iyi kart oyunlarından biridir YU – GI – OH. Oyunumuzun yeni sürüm olan The Destiny ile yeni maceralara atılabilir yeni kartlarımızla heyecanlı dakikalar yaşayabiliriz. Kartlardan en güçlülerinden olan ‘Kara Büyü’ ile rakibinizi etkiniz altında bırakabilir, ‘Kelt Muhafızı’ kartı ile de iyi bir savunma gücüne sahip olabilirsiniz. Oyunumuz olan Power Of Chaous Yugi The Destiny diğer klasik kart oyunların da bulunan şansa dayalı bir gelişme göstermemektedir. Oyun da başarılı olmak ve yükselmek için sahip olmanız gereken tek şey ise zekânız. İyi bir strateji ve doğru kartın doğru yerde kullanılmasına dayalı olarak yapacağınız savunma ve ataklar ile seviyenizi güçlendirebilir ve yeni kartlar açarak gelişmiş güçlere sahip olabilirsiniz. Oyun boyunca açacağınız kartlar sizi zorlaması muhtemel. YU-GI-OH bunu da düşünmüş ve çeşitli hileli kartlar ile saldırılarınızdan daha fazla puan alabilir ve seviye atlama konusunda daha hızlı olabilirsiniz. Unutmayınız ki rakibinizin son kartını görene kadar kazandım demeyin.

Minimum sistem gereksinimleri:
- İşletim Sistemi: Windows 98/ME/2000/XP
- İşlemci: Pentium 2 @ 450 MHz
- Ram: 128 MB
- Sabit Disk: 300 MB
- Ekran: DirectX 8.1 (128 MB)http://turbobit.net/k0q4hz04xsca.html

9 Yorum:

 1. Oyunu kurmak için daemon tools kullanmalısınız. Daha sonra dosya içerisindeki crack'i oyunun kurulu olduğu dizine atarak çalıştırabilirsiniz. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayınız.

  YanıtlaSil
 2. Wrong Disc İnserted diyo , Cd olmadan çalışmıyomu bu !

  YanıtlaSil
 3. usta rar sifresi nedir bulamadim

  YanıtlaSil
 4. Merhabalar. Paylaştığımız oyunlarda rar şifresi bulunmamaktadır hocam.

  YanıtlaSil
 5. teşekkürler ben çalıştırdım :)

  YanıtlaSil
 6. Hiç bişey anlamadım cd'ye mi yazıcaz bu oyunu kurmak için bi anlatır mısın?

  YanıtlaSil
 7. arkadaş şunu yapıcaksın sana cd diyosan crack yap açılır eğer ilk önce açılıp yarın yada bilgisayarı yeniden başlat vs işte açıp kapadıysan sonra eğer dosyada ben indirmeden anlatıyorum ama dosyada iso dosyası varsa ona tıklayıp (deamon tools gerekir) tıkladığında bd rom a aktarır yani bi nevi oyunu oynamak için cd takmış gibi oluyosun elimden bu kadar geliyor yardımcı olduysam ne mutlu bana

  YanıtlaSil