Gta San Andreas Tek Link İndir

3 Temmuz 2013 Çarşamba

z
-Oyun adı: Gta San Andreas

Açıklama: Rockstar Games tarafından yapılan ve en son 3. Versiyonu çıkan Grand Theft Auto’nun yani namı değer GTA’nın son oyunu GTA San Andreas biz oyun severlere sunuldu. Oyunda ana karakterimiz olan Carl ile birlikte yine maceradan maceraya atlayacağız, adrenalin dolu anlar yaşarken bir o kadar da zevk alacağız. GTA San Andreas hikâyemiz ise şu şekilde; karakterimiz Carl daha önceki oyunlardan tanıştığı mafyalardan gelen haber ile sarsılır. Çünkü annesi Los Santo’da ölmüştür. Bunun üzerine eski mahallesine dönmeye karar veren Carl’ı yeni maceralar beklemektedir. Yeni tanıştığı çete liderleri ile önce kavga edecek, yeri gelecek dostluk kuracaktır. Oyundan çıkarmamız gereken tek ders ise şudur, kimseye güvenme. Aynı zamanda birçok yenilikte gelmiş durumda oyuna. Şehirlerde bulunan diğer çete gruplara üye insanlar tarafından yapılmış grafitileri bulup kendi grafitinizi çizebilir, istediğiniz zaman taksicilik yapabilir, boş zamanlarınızda ise fitness salonuna gidip vücut çalışabilirsiniz. Önceki oyunlarına göre daha fazla aksiyon daha fazla renk ve daha fazla heyecan katan Rockstar Games siz oyun seveler için hazırladığı GTA San Andreas karşınızda.

Minimum sistem gereksinimleri:
- İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7
- İşlemci: Pentium 3 işlemci 1 GHz
- Ram: 512 MB
- Sabit Disk: 3.6 GB
- Ekran: DirectX Compatible DirectX: 9 (128 MB)http://turbobit.net/ggtmn1n0sshz.html

2 Yorum:

  1. meraba admin!!! benim bir sorum olucakı ben bu oyunu indirdim oyuna giriyorum bisiklete bindigim an exe çalışmayı durdurdu hatası alıyorum lutfen yardım et !!!

    YanıtlaSil
  2. Merhabalar. Oyunu yönetici olarak çalıştırır mısınız ve crack işlemini yaptınız mı? Durum çözülmez ise bildirin akşam size detaylı bir kurulum anlatımı yapacağım.

    YanıtlaSil