Fort Zombie Tek Link İndir

25 Temmuz 2013 Perşembe

z
-Oyun adı: Fort Zombie

Açıklama: Fort Zombie oyunu, aksiyon ve macera oyunu severler için hazırlanan bu oyunda sizleri inanılmaz heyecanlı zaman geçirmenizi sağlayacak olan bu oyunu sizlere sunuyoruz. Fort Zombie, bu oyun daha çok Made Man oyununa yakın tavırla hazırlanmış olan müthiş derece eğlenceli çatışma oyunudur. Silahları ve kişisel saldırı teknikleri tamamen kendine has olan bu eşsiz oyunda kimi zaman akıl almaz çatışmalara girecek kimi zamansa müthiş derece etkileyici sahneleri ile eğlenceli anlar yaşayacaksınız.

Fort Zombie inceleme : Bu oyunda oldukça üstün tanınan tüfeklerle düşmanlarınızın üzerine gideceksiniz, cesaretli ve cesur olmayı gerektiren bu oyunda adeta zamana karşı yarışacaksınız. Rpg oyunu oynama tarzı ile apansız heyecanlı silahlı çatışmalarda yer almanın en şiddetli yanları ile tanışacaksınız. Rpg oyunlarından çok farklı yapı ile tasarlanan yeni operasyon tekniklerinin yer almış olması sizleri daha fazla eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayacaktır. Oyunda üç adet ana bina bulunuyor, bu binalar ise okul, hapishane ve polis karakolu olarak yerlerini alıyor. Oyunda siz kendi yerinizi kendiniz seçerek devam edeceksiniz. Oyunda okulları ve diğer binaları komple zombiler esir almaya çalışıyorlar, onlara izin vermemek için elinizden gelen bütün kötülükleri yapabileceksiniz. Oyunda gizli silah özelliklerini ve çeşitli patlayıcı maddeleri elde edebilmek için çeşitli sandıkları bulmalı ve bulduğunuz tüm parçaları birleştirerek mükemmel bir yok etme planını gerçekleştireceksiniz.

Fort Zombie oyununda zombiler ne polis neden başka hiç bir güvenlik güçlerini takmadan tüm bölgeleri ele geçirmek için savaşıyorlar, onları durdurmak ve bu ters gidişi ortadan kaldırma siz tek başınıza olacaksınız. Oyunda her nereye giderseniz gidin yani mağazalar, restoranlar, benzin istasyonları, yıkık bina kalıntıları ve çeşitli tüm evleri basmaya çalışan zombilere öyle büyük saldırılarda bulunmalısınız ki bir çoğu insanlara yaklaşmaya bile korkmalı. Zombilerle apansız savaş mücadelesi edecek olduğunuz bu oyunda sizlerde avcılık merakınızı gidermek istiyorsanız Fort Zombie oyunu indirme sayfamızdan bu oyunu indirebilir ve ücretsiz oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Minimum sistem gereksinimleri:
- İşletim sistemi: Windows XP SP2/Vista/7
- İşlemci: Intel Core2 Duo 6600
- RAM: 2 GB
- HDD: 1 GB
- Ekran Kartı: 512 Mbhttp://turbobit.net/i1rfkjariyam.html

0 Yorum:

Yorum Gönder